Search
AKUSTINĖS LUBOS | Lietuva
Ieškoti

Filter

Pakabinimo sistemos

Pakabinimo sistemos

Aprašymas

„Armstrong“ pakabinimo sistemos apima pilną asortimentą pakabinamųjų lubų sprendimų. Tai profilių sistemos ir priedai visiems lubų pakabinimo poreikiams - 15 mm, 24 mm, 35 mm, Bandsraster profiliai, ypatingo dizaino profilių sistemos ir platus asortimentas tam tikroms funkcijoms pritaikytų sistemų, pvz., atsparių korozijai, švarios patalpos tipo arba seismiškai atsparios pakabinimo sistemos, o taip pat specialioms sritims, pvz., plaukimo baseinams ar sveikatos priežiūros įstaigoms, pritaikytos sistemos. Axiom Canopy sprendimas suteikia projektuotojams galimybę žaisti su skirtingomis plokštumomis ir lygiais, sukuriant ore plaukiojančius „lubų debesėlius“. Galima užsisakyti specialiai pritaikytų dydžių, spalvų ir formų produktus.

 

 
NAUJOS KARTOS AXIOM
„Armstrong“ išplėstas aliuminio produktų asortimentas - tai šviežio oro gurkšnis sisteminių sprendimų, matomų virš jūsų galvų, srityje.

Dabar, naudojantis AXIOM perimetro, Blind box kampuočiais, perėjimais (transitions), profiliais ir Canopy sprendimu, galima apjungti įvairias medžiagas, estetinius ir erdvės sprendimų variantus.

Sužinoti daugiau apie Axiom

51 Product Lines

Upstand trims

Perimeter solutions

Unequal U profiles

Perimeter solutions

Shadowline perimeters

Perimeter solutions

Perimeter angles

Perimeter solutions

1 2  3  4  5    >>