AKUSTINĖS LUBOS | Lietuva

Privatumo politika

Armstrong stengiasi pasiekti aukščiausią integracijos su kiekvienu svetainės lankytoju lygį. Kai užsiregistruojate Armstrong svetainėje, mes stengiamės išlaikyti jūsų privatumą. Ši privatumo politika nustato kaip mes tvarkome iš jūsų gaunamą informaciją ir sužinome apie jus, kai jūs aplankote mūsų svetainę, įskaitant:

  • Surenkamą informaciją
  • Jūsų galimus pasirinkimus dėl informacijos naudojimo ir jos perdavimo
  • Jūsų prieigos teises taisyti arba atnaujinti jūsų asmeninę informaciją
  • Mūsų pažadą taikyti pagrįstas saugumo procedūras, kurios taikomos siekiant apsisaugoti nuo nuostolių, mūsų valdomos informacijos netinkamo naudojimo arba pakeitimo

Jeigu turite klausimų arba komentarų dėl Armstrong Privatumo politikos, prašome su mumis susisiekti .

PASTABA: renkama informacija ir kaip ji naudojama
Kai jūs lankotės svetainėje, Armstrong renka apie jus dvejopą informaciją: asmeninę informaciją (įskaitant, tik kaip pavyzdys, jūsų vardą, adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą) ir neasmeninę, apibendrintą informaciją (tokią kaip informacija apie aplankytus mūsų svetainės puslapius ir IP adresą).

1. Asmenį identifikuojanti informacija – Ką mes renkame
Vienintelė asmenį identifikuojanti informacija, kurią renkame ir saugome apie jus – tai informacija kurią jūs nutariate mums suteikti.

Jūsų asmeninis portfelis
Armstrong portfelis – tai paprastas būdas žinoti jūsų mėgstamus Armstrong gaminius. Lankytojai gali sudaryti portfelį atsiųsdami savo vardą (būtina), fizinius ir el. pašto adresus ir telefono numerį (pasirenkama), ir pasirinkdami slaptažodį (būtina). Norėdami prieiti prie portfelio, lankytoja privalės įvesti savo vartotojo vardą (vardo ir pavardės kombinacija) ir slaptažodį.

Elektroninis paštas
Mes taip pat renkame jūsų asmenį identifikuojančią informaciją kai jūs siunčiate mums el. laiškus. Šią informaciją mes naudosime atsakyti į jūsų laišką. Šią informaciją galime naudoti siųsti pranešimus apie mūsų paslaugas.


2. Dalinimasis jūsų informacija
Mes galime dalintis jūsų asmenį identifikuojančia informacija su Armstrong grupės įmonėmis.


3. Asmens neidentifikuojanti informacija – k1 mes renkame
Mes renkame ir naudojame asmens neidentifikuojančią informaciją apie jus tokiais būdais:

Slapukai
Tam tikrose jūsų aplankomose Armstrong svetainės vietose mūsų serveris siunčia „slapuko“ bylą į jūsų kompiuterį. Jūsų interneto naršyklė gali apie tai perspėti ir klausti ar priimti šitą bylą, nebent būsite nustatę naršyklę taip, kad slapukus priimtų automatiškai. Slapukai naudojami visų pirma kaip paslauga mūsų klientams, praplečia Armstrong svetainės tinkamumą ir reakcijos greitį. Mes galime susieti slapuko informaciją su bet kokia asmenį identifikuojančia informacija kurią mums suteikiate. Apsilankykite mūsų Slapukų politikos puslapyje ir sužinokite daugiau, kaip šioje žiniatinklio svetainėje naudojame slapukus.

Kita asmens neidentifikuojanti informacija
Lankantis Armstrong svetainėje ji gali rinkti tam tikrą informaciją apie jus, tokią kaip jūsų naudojamos naršyklės tipas, operacinė sistema, domeno pavadinimas arba IP adresas. IP adresas – tai skaičius, kuris automatiškai priskiriamas jūsų kompiuteriui jums naršant po internetą. Interneto serveriai – tai dideli kompiuteriai kurie aptarnauja tinklalapius – automatiškai nustato jūsų kompiuterį pagal IP adresą. Jums lankantis Armstrong svetainės puslapiuose , mūsų serveris įsimena jūsų IP adresą. Mes nesusiejame IP adresų su jokia asmenį identifikuojančia informacija. Tai reiškia, kad jūsų darbo sesiją bus užrašyta, tačiau mums išliks anonimiška. IP adreso informacija naudojama tik gerinti Armstrong svetainės teikiamą aptarnavimą, ir po to ištrinama kiekvienos sesijos mūsų svetainėje pabaigoje.

Armstrong taip pat renka informaciją per “susiejimus” ir kitokius aplinkos kintamuosius. “Susiejimas” –tai informacija, kurią interneto naršyklė perduoda per Armstrong interneto serverį, kuris atsimena URL adresą iš kur jūs atėjote. ”Aplinkos kintamiesiems”, neskaitant kitų dalykų, priklauso domenas, iš kurio jūs patekote į mūsų svetainę, interneto naršyklės tipas ir naudojama operacinė sistema arba platforma, interneto adresas svetainės iš kurios atėjote į Armstrong svetainę ir adresas svetainės kurią aplankėte po to. Mes renkame visą šią informaciją norėdami nustatyti plačias demografines tendencijas, siekdami suteikti jus dominančią informaciją ir pagerinti jūsų buvimą Armstrong svetainėje. Armstrong gali laikyti “susiejimo” informaciją tam tikrą laiko tarpą prieš ją ištrindama.

Profiliavimas
Kad galėtume pagerinti savo svetainę ir užtikrintume, kad mes darome viską ką galime suteikdami jums informaciją ir pasiūlymus kurie jus domina, mes galime apjungti jūsų asmenį identifikuojančią informaciją su srautiniais duomenimis ir kitais turimais duomenimis (įskaitant slapukus ir internete nenaudojamus duomenis). Mes perspėsime apie tai, o taip pat kaip galima to išvengti, apie informacijos rinkimo laikus ir vietas prieš duomenims patenkant į mūsų sistemą.

Mes taip pat galime sudaryti asmens neidentifikuojantį jūsų vartotojo profilį remdamiesi informacija apie puslapius, kuriuos aplankėte mūsų svetainėje apsilankymo metu.

4. Nuorodos
Šioje svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Prašome atminti, kad mes neatsakome už tų svetainių privatumo praktiką. Mes skatiname savo vartotojus perskaityti informaciją apie privatumą kiekvienoje lankomoje svetainėje. Ši privatumo informacija taikomi tik informacijai, surinktai jums lankantis mūsų interneto svetainėje.

Įspėjimai apie pasikeitimus
Jeigu mes nutarsime pakeisti mūsų privatumo politiką, mes paskelbsime šiuos pasikeitimus mūsų pradiniame puslapyje ir jūs visuomet žinosite kokią informaciją mes renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame. Mes naudosime informaciją sutinkamai su privatumo politika, kuria vadovaujantis informacija buvo renkama.

PASIRINKIMAS
Armstrong suteikia tokius pasirinkimus dėl jūsų informacijos panaudojimo. Jūs galite nustatyti naršyklę taip, kad ji atmestų slapukus ir ištrintų slapukus, kuriuos jau patalpino kietajame diske. Tačiau jeigu taip padarysite, jūsų galimybė vaikštinėti po svetainę bus ribotos. Jūs galite pasirinkti neduoti mums jokios kontaktinės informacijos.

Jeigu norėtumėte nutraukti kurios nors iš mūsų paslaugų prenumeratą arba pageidautumėte, kad mes ištrintume jus iš savo siunčiamų laiškų sąrašų, nusiųskite el. žinutę adresu unsubscribe@armstrong.com ir parašykite "unsubscribe Armstrong“ temos eilutėje. Prašome įrašyti savo vardą ir el. pašto adresą žinutės pagrindiniame tekste. Jeigu nenorite, kad jūsų asmeninė ir neasmeninė informacija būtų sujungta su slapuku arba kita informacija, turėtumėte nesilankyti Armstrong svetainėje.

Jeigu pageidautumėte, kad Armstrong ištrintų visą asmeninę informaciją kurią pateikėte, prašome atsiųsti el. laišką adresu unsubscribe@armstrong.com su įrašu “Pašalinti asmeninę informaciją” temos eilutėje.

PRIEIGA
Jūs galite pareikalauti parodyti mūsų turimą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią surinkome internete norėdami ją atnaujinti arba ištaisyti esančius netikslumus paspausdami čia.

SAUGUMAS
Mes dedame visas pastangas, kad turėtume protingas saugumo procedūras, kad apsisaugotume nuo praradimo, netinkamo naudojimo arba pakeitimo mūsų valdomos informacijos. Jeigu turite kokių nors klausimų apie mūsų svetainės saugumą, galite atsiųsti mums laišką adresu webmaster@armstrong.com.


Gaminiai

Svarbiausios vietos

Ištekliai ir specifikacijos

Ieškoti