AKUSTINĖS LUBOS | Lietuva

Madera Vector | Natūraliai praktiška

Jeigu siekiate sukurti stilingą, tačiau vis tiek komfortabilią aplinką, kurią lengvą prižiūrėti ir kuri suteikia daug dizaino galimybių – tuomet rinkitės “Madera Vector”! Madera Vector plokštėje suderinta prabangi medienos išvaizda bei Vector tipo briaunos praktiškumas.

Naudodami naująsias Madera Vector plokštes galite sukurti originalų ir šiltą interjerą o montavimo ir priežiūros darbai atliekami greitai ir lengvai. Madera Vector lubos skirtos naudoti gero matomumo vietose, kur pageidaujama klasikinė medienos išvaizda – pvz. sutarčių pasirašymo patalpos įmonėse ir mažmeninės prekybos patalpose. Greitai jos taps jūsų mėgiamu pasirinkimu išskirtiniams projektams įskaitant konferencijų sales, vestibiulius, biurus, prekybos centrus, restoranus, specializuotas parduotuves, laukimo ir muzikos klausymo patalpas. Kaip ir dabartiniame Madera asortimente, mes siūlome platų pasirinkimą puikiai atrodančių medienos lukšto ir laminato variantų įvairias perforacijas, Tai suteikia plačias galimybes sukurti jūsų poreikius tenkinantį interjerą, derinant šiltą medienos lukštą ir įvairias perforacijas, skirtas pagerinti erdvės estetines ir akustines savybes. Pridėjus griežtą ir rafinuotą Vector briauną gaunamos gerai atrodančios ir praktiškos lubos.

Vector tipo briaunas Armstrong sėkmingai naudoja metalinėse Orcal Axal ir mineralinėse Ultima ir Optima plokštėse, o dabar jas galima įsigyti ir su Madera plokštėmis.

Grįžti prie naujų gaminių
Atsisiųsti brošiūrą


Gaminiai

Svarbiausios vietos

Ištekliai ir specifikacijos

Ieškoti