AKUSTINĖS LUBOS | Lietuva

Slapukų Politika

Kas tai yra slapukas?
Slapukas yra saugus tekstinis failas, lankomos žiniatinklio svetainės saugomas jūsų kompiuteryje arba mobiliajame prietaise. Šis failas yra naudojamas norint atpažinti jūsų buvimą ir veiksmus, kad kitas apsilankymas būtų automatiškai pritaikytas pagal jūsų poreikius.

Jums apsilankius „Armstrong“ žiniatinklio svetainėje, mūsų serveris gali jūsų kompiuteryje saugoti slapukų failus. Jei nenustatėte naršyklės nuostatose visus slapukus priimti automatiškai, jūsų žiniatinklio naršyklė gali paraginti priimti šiuos failus.

Kodėl naudojame slapukus?
Slapukai yra naudojami kaip paslauga mūsų klientams, siekiant išplėsti „Armstrong“ svetainės tiesioginį ryšį ir atsaką.

Naudodami slapukus mes galime:

  • jums suteikti greitesnę ir paprastesnę prieigą prie viso turinio;
  • stebėti prekes jūsų pirkinių krepšelyje;
  • stebėti apkrovos tendencijas ir lankytojų elgesį bei nuostatas, kad galėtume patobulinti savo žiniatinklio svetainę;
  • jums leisti dalytis žiniatinklio puslapiais socialinės medijos svetainėse.

Jūsų sutikimas
Naudodamiesi ir naršydami mūsų svetainėje sutinkate dėl slapukų, kurie yra naudojami pagal mūsų privatumo politiką. Jei nenorite leisti naudoti slapukų, galite jų atsisakyti. Turėkite omenyje, kad atsisakius slapukų mūsų žiniatinklio svetainė gali veikti ne taip gerai.

Svarbi pastaba apie slapukus
Jokie slapukai arba informacija, surinkta naudojant šiuos slapukus, nėra parduodama trečiajai šaliai. Be to, nenaudojame slapukų, norėdami sužinoti savo lankytojų tapatybes arba šioje svetainėje gautus duomenis susieti su kokia nors asmeninę tapatybę nusakančia iš bet kurio šaltinio gauta informacija.


Gaminiai

Svarbiausios vietos

Ištekliai ir specifikacijos

Ieškoti