AKUSTINĖS LUBOS | Lietuva

Baffles - Kodėl naudojamos Baffles plokštės?

   

KODĖL NAUDOJAMOS BAFFLES PLOKŠTĖS?

Kadangi oro uostuose ir traukinių stotyse lankosi vis daugiau žmonių, mokyklos ir biurų pastatai tampa atviresnio išplanavimo, o didelės terminės masės konstrukcijos ir pramonės procesai tampa vis sudėtingesni, šiose srityse didėja triukšmo sumažinimo poreikis.

Kadangi tai priklauso nuo pastatų suprojektavimo, jų vietos ir netgi jų dydžio, būtinas lankstesnis požiūris į triukšmo kontrolę.

 

„ARMSTRONG“ BAFFLES PLOKŠČIŲ GRUPĖ TRUMPAI:

Optima Baffles Optima Baffles Curves Metal Baffles
Berėmės, minkšto pluošto, garsą sugeriančios plokštės, pasižyminčios ekonomiškumu ir geromis eksploatacinėmis charakteristikomis. Akustinės sugeriančios plokštės su išlinkimu. Preciziškai pagamintos metalinės garsą sugeriančios plokštės išskirtinei akustikai ir estetiniam vaizdui.
Daugiau Daugiau Daugiau

TIPINĖS NAUDOJIMO SRITYS

Paprastai naudojamos ten, kur reikia užtikrinti aukštą garso sugėrimo lygį:

  • Mokyklose
  • Biuruose
  • Laisvalaikio centruose
  • Transporto mazguose ir kt.

Idealiai tinka naudoti mažai energijos vartojančiuose pastatuose, išnaudojančiuose didelės terminės masės konstrukcijos technologijas, natūralaus apšvietimo vietose su stikliniais stogais ar stoglangiais, vietose, kur neįmanoma pakabinti įprastų pakabinamųjų lubų profilių, o taip pat mažesnių reikalavimų naudojimo srityse, reikalaujančiose ekonomiškesnio sprendimo.

AKUSTIKA

„Armstrong“ Baffles plokštės gali žymiai sumažinti foninio triukšmo lygius ir aidėjimo trukmes erdvėse ir pagerinti kalbos suprantamumą.

Jos sugeria garsą visais savo paviršiais ir gali veikti kaip „plokštuminis“ garsą sugeriantis elementas (αw), kai sumontuotos kaip linijinis masyvas, arba kaip „atskiras“ garsą sugeriantis elementas (EAA), kai montuojamos kaip atskiri dekoratyviniai elementai.

„Armstrong“ Baffles plokštės sugeria garsą visu savo paviršiumi ir briaunomis, todėl pasižymi žymiai geresnėmis garso sugėrimo charakteristikomis negu labiau tradicinės lubos.


Ieškoti